Програма конференції / Conference program

День 1 / Day 1

19 вересня /September (четвер/Thursday)

________________________________________

8.00-8.45 РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ. ВІТАЛЬНА КАВА.

REGISTRATION. Welcome coffee.

________________________________________

8.45-9.00 Відкриття конференції. ПРИВІТАННЯ.

Opening. GREETING.

________________________________________

9.00-9.15 Особливості роботи дитячого хірурга в Ізраїлі

Features of work of pediatric surgeon in Israel

Вадим Капуллер (Ізраїль) / Vadim Kapuller (Israel)

________________________________________

9.15-9.45 Сучасне використання роботохірургії в дитячій урології

Current status of robotic surgery in pediatric Urology

Євген Миневич (США) / Eugene Minevich (USA)

________________________________________

9.45-10.15 Консервативна хірургія нирки при нефробластомі

Conservative renal surgery for nephroblastoma

Адрю Жорже (Франція) / Audry Georges (France)

________________________________________

10.15-10.45 Переваги використання малоінвазивних технологій у дітей

Advances in Technology of MIS in Children

Мунтер Хаддад (Велика Британія) / Munther Haddad (UK)

________________________________________

11.05-13.00 Жива хірургія / LIVE SURGERY

________________________________________

1- OR

Операція № 1 - Торакоскопічна симпатектомія

Операція № 2 - Pull-through, роз’єднання ректоуретральної нориці

________________________________________

2- OR– проксимальна уретеропластика

________________________________________

13.00-13.45 ОБІД/ DINNER

________________________________________

13.45 -14.15. Торакоскопічне лікування ексудативного перикардиту

Managment of pericardial effusion by thoracoscopy

Мануель Лопез (Іспанія) / Manuel Lopez (Spain)

________________________________________

14.15-14.45. Лікування діафрагмальної кили із використанням малоінвазивних технологій

MIS diaphragmatic hernia

Хорхе Годой Ленц (Чилі) / Jorge Godoy Lenz (Chili)

________________________________________

14.25-14.55 Як виходити із складних ситуацій при лікуванні трахеостравохідної нориці із використанням малоінвазивних технологій

How resolved diffuclt conditions in TEF by MIS

Мануель Лопез (Іспанія) / Manuel Lopez (Spain)

________________________________________

14.55-16.55 Жива хірургія / LIVE SURGERY

________________________________________

1-OR – Операція - Діагностична лапароскопія – видалення гонад

________________________________________

16.55 - 17.25 Сучасний підхід до лікування уролітіазу в педіатричній практиці із використанням малоінвазивних технологій

Management of the pediatric urolithiasis, in particularly current miniinvasive approach

Сердар Текгюль (Туреччина) / Serdar Tekgül (Turkey)

________________________________________

17.25 -17.45 Нефролітіаз в педіатричній практиці: ситуація, що потребує мультидисциплінарного підходу в умовах спеціалізованого центру для дітей з сечокам’яною хворобою

Pediatric Nephrolithiasis: The Case for a Multi-Disciplinary Pediatric Stone Center

Євген Миневич (США) / Eugene Minevich (USA)

________________________________________

17.45 – 18.15 Коли та як? Пластика лоханочно-сечоводного сегменту

When and How? UPJ repair.

Сердар Текгюль (Туреччина) / Serdar Tekgül (Turkey)

________________________________________

18.15–18.45 Лапароскопічне лікування обструктивного мегауретеру

Managment of OMGU by laparoscopy

Мануель Лопез (Іспанія) / Manuel Lopez (Spain)

________________________________________

18.45-19.00 Дискусія, питання-відповіді / Discussion, questions and answers

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ першого дня конференції

CONCLUSIONS of the first day of the conference

________________________________________

День 2 / Day 2

20 вересня / September (п’ятниця/Friday)

________________________________________

8.30-9.00 РАНКОВА КАВА

MORNING COFFEE

________________________________________

9.00-9.30 Лапароскопічне лікування атрезії дванадцятипалої кишки

Duodenal atresia laparoscopic approach

Хорхе Годой Ленц (Чилі) / Jorge Godoy Lenz (Chili)

________________________________________

9.30-10.00 Хвороба Гіршпрунга: діагностичний та лікувальний алгоритми, результати та ускладнення

Hirschprung’s disease: diagnostic algorithm and treatment, results and complications

Вадим Капуллер (Ізраїль) / Vadim Kapuller (Israel)

________________________________________

10.00-10.15 Ранні та віддалені результати після трансректального ендоректального зведення у дітей з хворобою Гіршпрунга

Early and long term follow up results after endorectal pull-through in children with Hirschprung’s disease

Василь Притула (Україна) / Vasyl Prytula (Ukraine)

________________________________________

10.30-10.40 Віддалені результати хірургічного лікування хвороби Гіршпрунга у дітей

Long-term follow-up after surgical management for Hirschprung disease in children

Олександр Гладкий (Україна) / Olexandr Gladky (Ukraine)

________________________________________

10.40-10.50 Досвід використання ендоваскулярної емболізації селезінкової артерії для корекції важкого гіперспленізму у дітей з портальною гіпертензією.

Experience with the application of endovascular spleen artery embolization for severe hypersplenism management in children with portal hypertension

Ольга Кандратьєва (Білорусь) / Olga Kandratieva (Belarus)

________________________________________

10.50 -11.00 Лігування варикозно-розширених вен стравоходу

Band ligation of esophageal varices

Дар’я Вороняк (Україна) / Daria Voroniak (Ukraine)

________________________________________

11.00-11.10 Хірургічне лікування синдрому портальної гіпертензії у дітей

Surgical management of portal hypertension in children

Андрій Заполянський (Білорусь) / Andrey Zapolianskiy (Belarus)

________________________________________

11.10-11.20Хірургія портальної гіпертензії

Surgery of portal hypertension

Олег Годік (Україна) / Oleg Godik (Ukraine)

________________________________________

11.20-13.30 LIVE SURGERY Жива хірургія

1-OR – Аугментація сечового міхура, апендикоцистостомія

2-OR – Букальна пластика дистальної уретри

________________________________________

13.30-14.00 DINNER/ОБІД

________________________________________

14.00-14.15 Circumcisio – по-перше, це красиво

Circumcisio – first of all, it is beautiful

Вадим Капуллер (Ізраїль) / Vadim Kapuller (Israel)

________________________________________

14.15-14.45 Хірургічне лікування гіпоспадії

Surgery of hypospadias

Удрі Жорже (Франція) / Audry Georges (France)

________________________________________

14.45-14.55 Хірургічне лікування аномалій розвитку жіночих статевих органів у дівчат та підлітків.

Surgical management of female genital organs developmental anomalies in infants and adolescents

Ірина Гаврилова (Україна) / Iryna Gavrilova (Ukraine)

________________________________________

14.55-15.05 Пінна склеротерапія в лікуванні венозних мальформацій у дітей.

Foam sclerotherapy for the management of venous malformations in children.

Денис Мазынский (Білорусь) / Denis Myzinskiy (Belarus)

________________________________________

15.05-15.15 Диференційний підхід у лікуванні судинних мальформацій у дітей.

Differential approach in vascular malformations management in children

Ірина Бензар (Україна) / Iryna Benzar (Ukraine)

________________________________________

15.50-16.00 Реваскуляризація кишкового транслантату при езофагоколопластиці у дітей.

Bowel transplant revascularization for esophago-colo-plasty in children

Василь Аверин (Білорусь) / Vasyl Averin (Belarus)

________________________________________

16.00-16.10 Варіанти замісних пластик стравоходу у дітей

Alternate esophageal replacement options in children

Олександр Дубровін (Україна) / Oleksandr Dubrovin (Ukraine)

________________________________________

16.10-16.20 Біозварювання тканин в практиці дитячого хірурга

Tissue sealing in pediatric surgeon’s practice

Ігор Мірочник (Україна) / Igor Mirochnyk (Ukraine)

________________________________________

16.20-16.30 Лапароскопія в дитячій та підлітковій гінекології

Laparoscopy in pediatric and adolescent gynaecology

Інна Бачинська (Україна) / Inna Bachynska (Ukraine)

________________________________________

16.30-17.00 ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ. Закриття конференції. Вручення сертифікатів.

Closing the conference. Presenting certificates.

Жива хірургія

Проведення наукових форумів неможливе без використання телекомуніуаційних технологій. Вже вкотре завдяки компанії KARL STORZ Україна двері своїх операційних відкриє для учасників конференції Універсальна клініка "Оберіг". Під "прицілом" відеокамер провідні спеціалісти виконають ряд втручань, які можна буде дивитись в режимі реального часу; відеоконференція забезпечить спілкування конференц-залу з операційною бригадою, із можливістю задати будь-яке питання щодо операції і негайно отримати коментарі.

-
-
-